Monoblok Redüktör
Yağ Keçesi

Yüksek sızdırmazlık

Add Your Tooltip Text Here
HELİSEL DİŞLİLİ

Monoblok Redüktör

M Tipi redüktörler sızdırmazlık ve dişli mukavemetinde büyük avantajlar sağlayan monoblok gövde şeklinde tasarlanmıştır. Geniş tahvil oranları ile 2 ve 3 kademeli redüktörler aynı gövdede sunulmaktadır. 58-62 HRc değerleri arasında sertleştirilmiş ve taşlanmış dişliler ve yüksek ömürlü rulmanlar ile büyük avantajlar sağlamaktadır.

Marka

Hidco

Güç

0.75…15 kW

Moment

29.9 – 3668 Nm

Tahvil

13 – 20

+
Yıllık Tecrübe
+
Müşteri Sayısı
+
Ürün Sayısı
+
Bayilik Ağı
                               

Hidco Shop

Hidco Redüktör e-ticaret platformu Hidco Shop’tan redüktör yedek parçalarını kredi kartına taksit imkanı ile güvenle satın alabilirsiniz.

Gönderime hazırlanan siparişleriniz entegre bayi ağımız ve esnek hizmetlerimiz ile, size en kısa sürede anlaşmalı kargo şirketlerimiz ile ulaştırılır.

Hızlı teslimat

Siparişleriniz firmamıza ulaşır ulaşmaz bir an önce size teslim edilmek üzere üretim programına dahil edilir.

Gönderime hazırlanan siparişleriniz entegre bayi ağımız ve esnek hizmetlerimiz ile size en kısa sürede anlaşmalı kargo şirketlerimiz ile ulaştırılır.

qr kod

QR Kod Uygulaması

Artık satın aldığınız redüktörlerin üzerindeki QR kodunu cep telefonunuza okutarak ilgili redüktörün kullanım kılavuzuna ulaşabilirsiniz. 

Çok yakında bu qr kod ile garanti belgesini de online ortamda doldurup serverımıza kaydedilmesini sağlayabileceksiniz. Böylece kağıtlarla uğraşıp zaman kaybı ve hata payını engellemiş olacağız.
Hidco BLOG

QR kod ile Kullanım Kılavuzu görüntüleme uygulaması

Hidco Redüktör olarak müşterilerimize redüktör kullanımını kolaylaştıracak yenilikler yapmaya devam ediyoruz. Satın aldığınız ürünlerde garanti belgesi ve servis fişi gibi uğraşmak zorunda kalabiliyordunuz. Artık satın aldığınız redüktörlerin üzerindeki QR kodunu cep telefonunuza okutarak ilgili redüktörün kullanım kılavuzuna ulaşabilirsiniz.