Montajdan önce dikkat edilmesi gereken hususlar

Buradasınız:
Tahmini okuma süresi: 1 dakika

Redüktörü çalışacağı alana montaj etmeden önce redüktörün size eksiksiz ve hasarsız olarak teslim edildiğinden emin olun. Eğer bir hasar var ise taşıma şirketinden teslim almayıp hasar tespit tutanağı tutarak ürünü Hidco Redüktör’e geri gönderin.Hasarlı ürün yerine size yeni bir ürün gönderilecektir.Eğer taşıma şirketinden teslim aldıktan sonra ürünün hasarlı olduğunun farkına varırsanız sorumluluk size aittir ve tamir olması durumunda bedel size yansıtılacaktır.

Çıkış şaftı ve standart bağlantı yüzeylerine lütfen pas önleyici yağ sürünüz. Redüktörü naylon ile sarın ve kutunun/paketin içinde muhafaza edin. Nemliliği ölçmek için paketin etrafında bir nem ölçer yerleştirebilirsiniz. Nemliliğin %50’nin üzerine çıkmamasına dikkat etmelisiniz.

Kutu veya paket yağmur ve kardan muhafaza eden bir çatının altında bulunmalıdır. Bu şartlaraltında ve düzenli kontroller ile, redüktörler 3 yıla kadar saklanabilir. Çevre sıcaklığı -5 ile +60 derece arasında olmalıdır.

Montaj için gerekli takımlara sahip olup olmadığınızdan emin olun; Anahtarlar, tork anahtarı,giriş ve çıkış mili bağlantı elemanları, yağ, civata dondurucu vb.

Montajdan önce yağ tapasını montaj durumuna göre üstte olacak şekilde takınız. Yağ tapası takmamanız durumunda sıcaklık ile oluşacak basınç dışarı atılamayacağı için en kolay keçeleri patlatıp oradan dışarı çıkacaktır. Bu durumda bakım giderleri garanti kapsamına girmemektedir.

Montajda aklınıza takılan bir soru olursa Hidco Redüktör’ü aramaktan çekinmeyin.

Was this article helpful?
Dislike 0
Görüntülenme: 22