dünya ihracat
HAKKIMIZDA

45+ YILLIK TECRÜBE

HIDCO Redüktör ; Temelleri 1973 yılında atılan Hidesan Redüktör‘ün kurucularından Mustafa Özçevik ve Halil Özçevik tarafından Global bir marka olmak hedefiyle ihracat amaçlı yüksek kaliteli sessiz ve titreşimsiz redüktörler üretmek için kurulmuştur.

Şirketimiz 47 yıllık tecrübesi ile teknolojiye sürekli yatırım yaparak modern tesislerinde CNC tezgahları ile son teknoloji imkanları nisbetinde bilgi ve beceriye sahip deneyimli mühendis , usta ve kalifiye elemanları ile standart sessiz, titreşimsiz ve yüksek verimli redüktörler üretmektedir.

HIDCO TV
*****

Neden Hidco
Redüktör ?

Redüktöre ihtiyacınız varsa, Hidco’yu tercih etmeniz için çok iyi sebeplerimiz var.

Hidco Redüktör olarak; kaliteli redüktörler,  yaygın ve etkin bayi ağımız, ihtiyaca yönelik çözüm odaklı ve inovatif yaklaşımımız ile müşterilerimizin memnuniyetini sürdürülebilir şekilde en üst seviyede tutmak öncelikli hedefimizdir.

Hızlı Teslimat
Hızlı Teslimat

Alanında uzman kadromuz ile tedarik zincirinizin değerini en üst seviyeye çıkarıyoruz.

45+ Yıllık Tecrübe

48 yıllık bilgi birikimi ile sektörünüzdeki trendleri ve zorlukları anlayıp,bu sorunları öngörerek bunlara etkili biçimde yanıt veriyoruz.

Geniş Bayi Ağı
Geniş Bayi Ağı

Kalite ve güvenceyi temel ilke olarak alan profesyonel ve konusunda uzman bayilerimiz ile birçok lokasyonda hizmet veriyoruz.

Yüksek Kalite
Yüksek Kalite

Ürünlerimizde DIN standartlarında taşlama prosesi uygulayarak yüksek kaliteli dişliler kullanıyoruz.

Uygun Fiyat
Uygun Fiyat

Operasyon maliyetlerinizi minimize ederek, şirket verimliliğinizi arttırıp üretim maliyetlerimizi düşürmeyi hedef alıyoruz.

Müşteri Odaklı
Müşteri Odaklı

Uluslararası standartlar ile 48 yıllık deneyimin sentezinden oluşan hizmet anlayışı ile müşterilere özel esnek çözümler sunuyoruz.