hidco logo

Redüktörün garanti şartları nedir?

Buradasınız:
Tahmini okuma süresi: 1 dakika

Redüktörlerimiz elektrik motoru hariç iki yıl garantilidir. Motor garantisi için elektrik motoru üreticisinin garanti şartlarını inceleyiniz. Garanti, redüktörün kullanım kılavuzunda anlatıldığı şekilde montaj edilmesi ve çalıştırılmasıyla birlikte geçerlidir. 1’in altındaki servis faktöründeki ürünler garanti kapsamı dışındadır.

·     Garanti süresi, garanti belgesinde doldurulan devreye alma tarihinden itibaren başlar ve iki yıl sürer. Devreye alındıktan sonra garanti belgesinin doldurulup tarafımıza ulaştırılmaması halinde garanti süresi fatura tarihinden itibaren 24 aydır.

·     Garanti süresi içerisinde bakım, tamir veya değişim için geçen süre, garanti süresine ilave edilecektir. Bu ek garanti süresi problemin firmamıza iletildiği günden problemin giderilip ürünün yerinde yeniden devreye alınmasına kadar geçen süredir.

·     Garanti süresi içerisinde ürün, üretim veya montaj hataları nedeni ile arızalanır veya çalışmaz ise, ürün ücretsiz olarak tamir edilir.

·     Garanti süresi içerisinde ürün, üretim ve montaj hataları nedeni ile tamir edilemeyecek şekilde arızalanır veya çalışmaz ise, servis departmanının ürünün tamir edilemeyeceğini belirtir raporuna istinaden, ürün ücretsiz olarak yenisi ile değiştirilir.

·     Bu garanti, ürünün kendisi dışında, ürünün kullanıldığı müşteri tarafındaki tesis durması, fiziksel veya ruhsal yaralanmalar gibi zararları kapsamaz.

Bu makale size yardımcı oldu mu?
Beğenmedim 0
Görüntülenme: 29

© 2021, Hidco Redüktör. Tüm Hakları Saklıdır.